zastavka_rus.jpg

Гостевая

Написать в гостевую

Миколай    21/08/2010, 09:41 | не указано
Мир Вашому дому ! Дуже сподобався Ваш чудовий сайт, інформативний, все зроблено з великою любов’ю. Але на жаль, на сторінці “Печерний монастир” у розділ “Розкопки”
http://monastyrka.org.ua/index.php?option=com_ content&task=blogcategory&id=14&Itemid=40
вкралася помилка, правильно така порода грунту називається лЕс, лЕсові породи, а не лІс, лІсові породи, як написано :
Вирита печера в лIсових породах. Це спеціальні нашарування в місцях існування річок, озер, боліт. Печери завжди викопувалися лише в лIсі, оскільки інший грунт: пісок, глина, чорнозем, не мають такої міцності і можуть вкачатися або обсипатися.
Правильно буде так :
“Вирита печера в лЕсових породах. Це спеціальні нашарування в місцях існування річок, озер, боліт. Печери завжди викопувалися лише в лЕсі, оскільки інший грунт: пісок, глина, чорнозем, не мають такої міцності і можуть вкачатися або обсипатися.”

Лес, лесові ( російською мовою лесс, лессовые ) http://geog.org.ua/publ/7-1-0-14

Прошу пробачення, що Вас потурбував. Спаси Господи за Ваші труди ! 21.08.2010

Вікторія    27/07/2010, 12:56 | не указано
РейтингРейтингРейтингРейтингРейтинг
Добрий день! Скажіть, будь-ласка, чи можна замовити через сайт сорокоуст і оплатити його за цими реквізитами: Свято-Воскресенська парафія Української Православної церкви, код ЗКПО 25691672
р.р. 26001128547 в м. Києві ВАТ РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ,
МФО 380805? Наперед дякую.
Комментарий администратора Комментарий администратора:
Можна залишити імена в гостьовій книзі. Обов'язково вкажіть на якій час Ви бажаєте замовити. Спаси Господи!

Владислав    29/06/2010, 08:06 | не указано
Добрый день,
хотим предложить Вам наши работы:гравюры православных образов и святых мест на камне.
Гравюры выполнены на полированной поверхности мраморизованного известняка, его также называют
"крымским кораллом", также выполняем работы на балаклавском красном камне. Все работы выполнены вручную, мастером,
получившим благословение на выполнение данных работ от иеро-монаха отца Венедикта и игумена Силуана
в Свято-Успенском мужском монастыре в Бахчисарае.
Возможно выполнение гравюр по Вашему заказу.
Фотографии образцов приложены.

С уважением, Владислав.
e-mail:oleynikovvladislav@mail.ru
тел.:+3 8 066 914 28 98

Александр Викторович    21/06/2010, 16:10 | не указано
Спаси Господи!
Дорогие Братья и Сестры! Киевская Церковно - Религиоведческая мастерская, предлагает Вам сотрудничество. Вы можете полностью ознакомиться с производимой нами продукцией на нашем сайте www.kievtea.narod2.ru
Надеемся наша продукция заинтересует Вас и Вы окажете посильную помощь в поддержке Православного производства и книгопечатания.
Ждем Ваших предложений по сотрудничеству.

Николай    16/06/2010, 22:44 | не указано
РейтингРейтингРейтингРейтингРейтинг
Хороший сайт, не жалко потраченого времени.
Комментарий администратора Комментарий администратора:
Спаси Господи!

записи в гостевой
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »

EasyBook

Выбор языка