Skip to content
zastavka.jpg
Ви знаходитесь: Головна
Історія виникнення Надрукувати
         viru.nadii.lybovi.tarascha.jpgУ 2007 році Таращанський підприємець Петро Юзефович Пасічнюк подарував Православній церкві велику недобудовану триповерхову будівлю - без даху, вікон, частина стіни незакінчена. Вона розташована у парковій зоні центральної частини міста, недалеко від ринку і старого кладовища. З благословення архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана, настоятелем нового храму «Мцц. Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії »призначили архім. Тріфона. З відкриттям монастиря в с. Кислівка це місце стало подвор'ям обителі Св. Царствених мучеників. 
        
На другий день Пасхи 28 квітня 2008 Владика Митрофан побував у переданому для храма приміщенні, де прочитав молитву перед початком всякої доброї справи та благословив труди над облаштуванням корпусу. У ньому планується храм і підсобні церковні приміщення. Почалися роботи з підготовки до першого богослужіння. У першу чергу прибрали сміття, будматеріал, засмолили бетонні перекриття. Вікна частково замурували, частково – закрили плівкою. Для входу в храм збудували дерев'яну драбину з поручнями. Підготували престол, аналої, ікони. Милістю Божою, першу літургію відслужили в день пам'яті покровителя Таращі Великомученика Георгія Побідоносця. Соборне богослужіння очолив Благочинний прот. Федір (Никитюк) у співслужінні священиків району. Богослужіння почали звершувати кожної неділі та у свята. Спочатку все заливало дощем, нічого не можна було залишити в храмі, все треба було прибирати. Вирішили ремонтувати своїми силами, зібрали прихожан, засмолили бетонні перекриття. У церковній частині корпусу стало практично сухо, у вівтарі вирівняли підлогу, встановили тимчасовий іконостас, зробили солію. Поступово почали проводитися і вечірні богослужіння. 
         17 липня 2008 р. в день пам'яті Царствених страстотерпців відбулося соборне богослужіння, яке очолив секретар Білоцерківської та Богуславської єпархії архімандрит Никодим у співслужінні благочинного протоієрея Федора і священиків єпархії. На прохання настоятеля храму ігумена Трифона та з благословення архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана, відбулося нагородження благодійника - Ляпко Николая Григоровича.
        30 вересня 2008 р. відбулося святкове богослужіння, яке очолив Архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан. У соборному богослужінні брало участь 12 священиків. На проповіді Владика привітав всіх з відкриттям монастиря і повідомив, що храм «Мцц. Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії» буде переданий монастирю в якості подвор'я.