Ви знаходитесь: Головна
Фестиваль колядок у Тетіївському благочинні Надрукувати
dsc_09291.jpg

10 січня 2020 року намісник монастиря архім. Тріфон (Зінченко) на запрошення Тетієвського благочинного прот. Василія (Волянюка) відвідав десятий ювілейний фестиваль колядок  Концерт у районному будинку культури був організований Тетіївським благочинням  за участі  дітей воскресної школи, учасників творчої самодіяльності району, учнів та вчителів музичної школи. На святі були присутні правлячий архієрей митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин, архієпископ Фастівський Даміан та мер міста Тетієв Руслан Майструк. Сценарій свята вразив своїм змістовним наповненням, повчальними історіями із житій святих, притчами та віршами. Різноманіття творчих виступів вражало: гра на музичних інструментах, співи - хорові, акапельні та сольні, танок різдвяних сніжинок, виступи церковних хорів району, різдвяна вистава воскресної школи, виступи найменших прихожан та спогади випускників воскресної школи, тих хто 10 років тому розпочинали перший фестиваль. Усі гості отримали пам'ятні подарунки, виготовлені дітьми, а наймолодші глядачі отримали солодкі подарунки із рук Владик.

Наприкінці свята у своєму вітальному слові архієпископ Даміан призвав усіх піти до Віфлиєму, який ми маємо віднайти у нашому серці. "А для цього - наголосив Владика, - треба багато-багато потрудитися і прикласти зусиль."

dsc_08881.jpgdsc_08931.jpgdsc_08971.jpgdsc_09021.jpgdsc_09051.jpgdsc_09141.jpgdsc_09191.jpgdsc_09231.jpgdsc_09291.jpgdsc_09351.jpgdsc_09471.jpg