Ви знаходитесь: Головна
19 травня 2019 року. Архієрейське богослужіння в монастирі. Архімандриту Тріфону - 50. Надрукувати

dsc_1035.jpg19 травня 2019 року  з нагоди 50-річчя з дня народження настоятеля монастиря архімандрита Тріфона (Зінченка) обитель з архіпастирським візитом відвідав митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.Цього дня в неділю про розслабленного православна церква вшановує пам'ять святого Іова Багатостраждального, прп. Іова Почаївського. Також цього дня в 1868 році народився цар-страстотепрпець Николай. На урочисте богослужіння зібралось чимало гостей з різних куточків Київщини та інших регіонів України. Архієрею співслужили Тетіївський благочинний прот. Василій (Волянюк), клірики Білоцерківського, Тетіївського, Узинського та Таращанського благочинь, а також духовенство монастиря. На малому вході Владика згідно з рішенням Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Онуфрія до дня святої Пасхи нагородив архімандрита Тріфона правом носіння другого хреста з оздобами. При цьому Владика сказав слово, у якому наголосив про величезні труди, які несе о. архімандрит по будівництву святої обителі, численних скитів та подворій. Співав за службою почаївський хор Свято-Духівського монастиря. Наприкінці Божественної літургії митрополит Августин очолив подячний молебень. Хор проспівав архієрею, духовенству, імениннику та всім присутнім "Многая літа". У свою чергу архім. Тріфон поблагодарив Владику за високу нагороду, наголосивши на її передчасність. "Будувати храми - це добре, але головне збудувати храм своєї душі, та душі інших людей направити до Бога" - сказав батюшка. Архім. Тріфона вітали братія, сестри, численні гості. Учні недільної школи підготували віршоване привітання. Після служби усіх гостей запросили на святкову трапезу.Фотографії зі свята в и можете переглянути у галереї нашого сайту .

Вечірнє богослужіння напередодні свята очолив секретар єпархії прот. Милаїх (Кобулей). Після читання Євангелія о. Михаїл привітав настоятеля монастиря з ювілеєм і подарував букет білих троянд.

Вибір мови

Ікона дня