Ви знаходитесь: Головна arrow Архів новин arrow 30 років з дня кончини мон. Аліпії (Авдєєвої). Соборна служба в Голосіївській пустині.
30 років з дня кончини мон. Аліпії (Авдєєвої). Соборна служба в Голосіївській пустині. Надрукувати

3.jpg30 жовтня 2018 року настоятель монастиря архім. Тріфон (Зінченко) взяв участь у відзначенні знаменної події - 30 років з дня блаженної кончини відомої подвижниці благочестя - монахині Аліпії. Архієрейське богослужіння в Голосіївському чоловічому монастирі очолив керуючий УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Йому співслужили п'ять архієреїв та сонм духовенства. Після Божественної літургії в усипальниці матушки Аліпії було відслужено панихиду. Цього дня Голосіївську пустинь відвідало більше 100 тисяч віруючих. Сьогодні до матушки Аліпії звертаються з молитвою десятки тисяч людей у всьому світі. В житті нашої обителі мон. Аліпія відіграла дуже важливу роль. Архім. Тріфон ще у 80-х роках звертався до неї за духовною порадою та настановою, про що давав свідчення у книгу спогадів про блаженну старицю.

Митрополит Херсонський і Таврічеський Іоанн, голова Синодальної комісії з канонізації святих УПЦ, який також приймав участь у богослужінні, сповістив, що незабаром розпочне підготовку матеріалів для канонізації мон. Аліпії, адже свідчень про зцілення та допомогу по її молитвах зібрано вже дуже багато.

2.jpg1.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg