Ви знаходитесь: Головна arrow Архів новин arrow Головне торжество обителі. Архієрейська служба, нагороди духовенства, освячення нових дзвонів.
Головне торжество обителі. Архієрейська служба, нагороди духовенства, освячення нових дзвонів. Надрукувати

dsc_0396.jpg17 липня 2016 р. близько півтисячі вірян прибули до обителі  в с. Кислівка, аби вшанувати пам'ять святих Царствених мучеників в день їхньої мученицкої кончини в Єкатеринбурзі 99 років тому. Вже 16-й рік Православна церква офіційно молиться до святих царствених угодників. (Прославлення Царської сім'ї відбулося на ювілейному архієрейському соборі в 2000 році). Потік паломників до цартсвених страдальців рік у рік збільшується. Люди отримують допомогу у своїх молитвах. Цьогорічне престольне свято стало особливим. Божественну літургію очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні настоятеля монастиря архім. Тріфона, кліриків Білоцерківської, Київської та Дніпропетровської єпархій. Під час малого входу клірики монастиря удостоїлись священицьких нагород. Ієрея Сергія (Діхтяренка) та ієрея Сергія (Наприклада) було піднесено до сану протоієрея. Людей зібралось стільки, що не всі вмістилися в храм. Проповідь після Євангелія виголосив Правлячий архієрей. В кінці літургії звершели хресну ходу навколо храму, під час якої Владика освятив нові дзвони для монастирської дзвінниці. По завершенні служби і проповіді усіх гостей запросили на святкову трапезу.

dsc_0206.jpgdsc_0258.jpgdsc_0269.jpgdsc_0273.jpgdsc_0306.jpgdsc_0324.jpgdsc_0432.jpg

Більше фотографій дивись у галереї сайту.