Забули пароль?
Обожаете игровые автоматы вулкан онлайн играть бесплатно? Крутые предложения - на нашем портале!
Ви знаходитесь: Головна arrow Будівництво
Будівництво Надрукувати

p6180037_s.jpgБудівництво на Церковній горі розпочалося у 1996 році 18 травня, закладкою фундаменту храму на честь Воскресіння Господнього. Влітку того ж року єпископ Білоцерківський і Богуславський Серафим освятив пам’ятнийхрест на місці майбутнього храму.
  Період матеріального та духовного занепаду відобразився не лише у житті держави, але і церкви. Через брак коштів будівництво храму не продовжувалося. Богослужіння проводили у тимчасово спорудженій мазанці на церковній території.
p7020083_s.jpg У 2000 році почалося будівництво жилого корпусу: келій, трапезної, домового храму.
Через три роки освятили новозбудовану церкву на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість».Через 10 років «застою», у 2006 році, відновилося будівництво великого двоповерхового Свято-Воскресенського храму. Наступного року збудували перший поверх, зробили тимчасове перекриття. На Церковній горі крім храму, жилого корпусу та господарських приміщень виділене місце та закладено фундамент для іконописної майстерні, яка поки що без власного приміщення.

На даний час на монастирській території будується кам'яна огорожа,  розширюється житловий корпус, відбувається реконструкція старої школи (колишнього панського помістя).p7250189_s.jpg

Весною 2009 року зняли тимчасове перекриття першого поверху, нині продовжується будівництво другого поверху двоповерхового  храму.

p4272356_lit.jpg

pb150444_s.jpg