Skip to content
zastavka.jpg
Ви знаходитесь: Головна
Скит
На Свято-Миколаївському чоловічому скиту посадили яблуневий сад Надрукувати
1.jpg8-9 жовтня на Свято-Миколаївському чоловічому скиту в Лісовичах братія, паломники з Білої Церкви та прихожани займалися посадкою яблуневого саду. За підтримки голови села Т. І Лоли, організували вихід учнів Лісовицької школи на посадку дерев. Загалом було посажено близько 1000 саджанців 5-и сортів. У вдячність за допомогу братія скита подарували школярам 50 саджанців молодих яблунь, які вони зможуть насадити на шкільному подвір'ї.
Детальніше...
 
Історія виникнення Надрукувати

vid.jpgЗ 22 травня 2010 року по благословенню Високопреосвященнійшого архієпископа Митрофана в с. Лісовичі відкрито Свято-Николаївський чоловічий скит. Ще за часів Ярослава Мудрого в Лісовичах (тоді ще м. Самбір) був чоловічий печерний монастир. Після розорення татарами братія перебралась в Богуслав і заснувала там монастир з однойменною назвою.

На сьогоднійшній день на горі за селом стоїть недобудований храм - лише стіни. Притвор перекритий, і в ньому звершуються богослужіння. Братія живе в пристосованому  тимчасовому  приміщенні всередині стін храму. Проводяться роботу по облаштуванню келій для проживання над маленьким храмиком.

 

 
krest.jpgvid_2.jpg
v_seredine.jpg
dveri.jpg
hram.jpg
trapeznaya.jpg