Skip to content
zastavka.jpg
Ви знаходитесь: Головна arrow Архів новин
Архів новин
З Ювілеєм! Надрукувати
20.jpg18 травня, з нагоди 45-річного ювілею архім. Тріфона, в обителі була відслужена соборно святкова божественна літургія. Привітати настоятеля монастиря приїхали гості та духовні чада з Києва, Білої Церкви, Таращі та навколишніх сіл.
Детальніше...
 
Вічна пам'ять протоієрею Станіславу! Надрукувати

o_stas.jpg7 травня на 45-му році життя після тривалої хвороби відійшов у вічність благочинний Таращанського округу, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ківшовата протоієрей Станіслав (Алєксєєнко). Відспівування пастиря очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Йому співслужили секретар єпархії прот. Михаїл (Кобулей), настоятель монастиря архім. Тріфон, благочинні та клірики єпархії, всього близько 30-и священнослужителів. Поховано о. Станіслава біля вівтаря храму, реставрацією та облаштуванням якого батюшка опікувався.

Царство Небесне та Вічна пам'ять пастирю!

 
Аксіос, аксіос, аксіос! Надрукувати
3.jpg15 квітня в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква настоятеля монастиря ахімандрита Тріфона, згідно з рішенням Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Чернівецького і Буковинського, Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри, до дня Святої Пасхи було нагороджено  правом служіння Божественної літургії з відкритими царськими вратами до Херувімської пісні. Владика Августин перед врученням наголоив пастирям, що вони отримують не нагороди, а відзнаки за труди. Щиро вітаємого дорогого батюшку!
Детальніше...
 
Екскурсія для северинівських школярів Надрукувати

1.jpg3 квітня до монастиря на екскурсію завітали викладачі та учні школи с. Северинівка. Найперше діти побували в майстерні іконописної школи монастиря, де ознайомилися з кращими взірцями канонічного іконопису, дізналися про техніку левкашення та золочіння, створення рисунка, розкриття та оліфлення ікони. На власні очі змогли побачити фарби та інструменти, якими працюють іконописці, а також дізналися про духовний смисл зображуваного образу.

Після іконописної гості здійснили поїздку на скит древнього печерного монастиря, де відвіли розкопаний печерний хід. Час промайнув швидко, тож довелося їхати додому зі щирими побажаннями сестер приїздити ще. 

Детальніше...
 
Торжество Православ'я. Престольне свято cвятителя Тарасія Константинопольського Надрукувати
13.jpg9 березня  Православна церква відзначає Неділю Православ'я. Це свято знаменує торжество Православної віри над єресями та розколами, які роздирали Церкву Христову впродовж семи століть. Після повалення єресі іконоборства на останньому Сьомому Вселенському соборі всі церковні догмати були остаточно визначенні. Щороку у першу неділю посту  Церква згадує цю знаменну подію. Також до цього дня. по благословенню настоятеля, було приурочено святкування престольного свята Таращанського подвор'я, де нижній теплий храм присвячено святителю Тарасію Патріарху Константинопольському (день пам'яті припадає на 10 березня).
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 73 - 81 з 218