Skip to content
zastavka.jpg
Ви знаходитесь: Головна arrow Архів новин
Архів новин
Престольне свято Ржищівського монастиря Надрукувати
copyof_dsc_0500.jpg

20 серпня настоятель монастиря архім. Тріфон взяв участь в архієрейському богослужінні на честь престольного свята Ржищівського чоловічого монастиря.

Божественну літургію очолив правлячий архієрей - митрополит Білоцерківский і Богуславський Августин у співслужінні секретаря єпархії - прот. Михаїла (Кобулея), намісників Серафимівського та Ржищівського чоловічих монастирів - архім. Амвросія (Єрохіна) та ігум. Тіхона (Гарасюка) з братією, благочинного Ржищівського монастиря прот. Михаїла (Афоніна), духовенства Ржищівського і Білоцерківського благочинь. 

Детальніше...
 
17 липня. Головне свято монастиря Надрукувати

 

strastoterpcy.jpg Святі Царствені стастотерпці, моліть Бога за нас!

 Тропар, глас 4

Днесь благовернии людие, светло почтим седмерицу честную царственных страстотерпец, Христову едину домашнюю Церковь: Николая и Александру, Алексия, Ольгу, Татиану, Марию и Анастасию. Тии бо уз и страданий многоразличных не убоявшеся, от богоборных смерть и поругание телес прияша и дерзновение ко Господу в молитве улучиша. Сего ради к ним с любовию возопиим: о святии страстотерпцы, гласу покаяния и стенанию народа нашего вонмите, землю Российскую в любви к Православию утвердите, от междоусобныя брани сохраните, мир мирови у Бога испросите и душам нашим велию милость.  

Щороку в день пам'яті святих Царствених мучеників до монастиря звідусіль з'їжджаються гості та паломники, аби вшанувати святих царствених угодників, помолитися за себе, своїх рідних і близьких, за нашу святу Церкву та рідну землю. Цьогоріч Божественну літургію в головному храмі обителі очолив настоятель монастиря архім. Тріфон, якому співслужили благочинний Тетіївського округу прот. Василій (Волянюк), клірики Київської, Ніжинської, Білоцерківської єпархій та духовенство монастиря.

dsc_0286.jpg

Зранку після монашеського правила звершили водосвятний молебень із акафістом до святої царської сім'ї, а наприкінці літургії - хресний хід довкола храму, який завершився молитвою до царя-мученика Николая. Архімандрит Тріфон виголосив проповідь. Настоятель привітав усіх зі святом та сказав слово про молитву, наскільки вона важлива для нас сьогодні, у цей нелегкий час, адже людина без молитви жити не може. Після служби усіх запросили на частування до монастирського саду, де облаштували "зелену" трапезну.

Фотографії з престольного свята Ви можете переглянути у галереї нашого сайту.

 

 
Різдво Іоанна Хрестителя Надрукувати
7.jpg7 липня в день свята Божественну літургію в монастирі очолив настоятель архім. Тріфон. Йому співслужили - гість обителі -  клірик Константинопольскої патріархії - ієромонах Амвросій та духовенство монастиря. Наприкінці служби проспівали величання Іоанну Предтечі, після чого архім. Тріфон та ієром. Амвросій по черзі виголосили привітальне слово. Служба велася двома мовами - старослов'янською та давньогрецькою.
Детальніше...
 
Привітали архієрея з Днем тезоіменитства Надрукувати

p1010469.jpg28 червня в день пам'яті блаженного Августина, єпископа Іппонійського в Спасо-Преображенському кафедральному соборі зібрались духовенство, чернецтво та миряни, щоб привітати свого архіпастиря. Божественну літургію соборно відслужили шість архієреїв. Очолив службу митрополит Вишгородський та Чорнобильський Павел, намісник Києво-Печерської лаври. В урочистостях взяв участь настоятель монастиря архім. Тріфон. Після прочитання євангелія владика Павел виголосив проповідь. Після закінчення служби владику Августина вітали гості-архієреї, духовенство єпархії, делегація зі Львова, представники  різних військових формувань та навчальних закладів Збройних сил України.

Сестри монастиря святих Царствених мучеників також привітали Владику та подарували від іконописної школи ікону Пресвятої Богородиці Піменовська. Оригінал ікони патріарх Пімен привіз у XIV столітті з Царьграда в Москву. Її пам'ять Церква вшановує 19 червня (н. ст.), а, оскільки раніше ікони були двосторонніми, на іншому боці дошки розміщувалася ікона Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Фотоматеріали

 
23 червня. Візит архіпастиря Надрукувати
title.jpgВ понеділок 23 червня монастир відвідав митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. У верхньому храмі обителі Владику зустріли духовенство та сестри монастиря. Після величання святим Царственним мученикам митрополит сказав до присутніх повчальне слово, після чого відвідав майстерню монастирської іконописної школи. У супроводі настоятеля архім. Тріфона Владика відвідав підсобне господарство монастиря - Золоцьку Свято-Онуфріївську пустинь, де його зустріли насельниці та трудники на чолі з мон. Лією. Напередодні престольного свята архієрей дав своє архіпастирське благословення та вказав місце для звершення у пустині 25 червня Божественної літургії. На пам'ять про відвідини сестри пригостили Владику  свіжою городиною та щойнозірваними грибами із лісу. Фотографії події можна переглянути у галереї сайту.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 72 з 218