Skip to content
zastavka.jpg
Ви знаходитесь: Головна arrow Архів новин
Архів новин
Аксіос, аксіос, аксіос! Надрукувати
3.jpg15 квітня в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква настоятеля монастиря ахімандрита Тріфона, згідно з рішенням Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Чернівецького і Буковинського, Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри, до дня Святої Пасхи було нагороджено  правом служіння Божественної літургії з відкритими царськими вратами до Херувімської пісні. Владика Августин перед врученням наголоив пастирям, що вони отримують не нагороди, а відзнаки за труди. Щиро вітаємого дорогого батюшку!
Детальніше...
 
Екскурсія для северинівських школярів Надрукувати

1.jpg3 квітня до монастиря на екскурсію завітали викладачі та учні школи с. Северинівка. Найперше діти побували в майстерні іконописної школи монастиря, де ознайомилися з кращими взірцями канонічного іконопису, дізналися про техніку левкашення та золочіння, створення рисунка, розкриття та оліфлення ікони. На власні очі змогли побачити фарби та інструменти, якими працюють іконописці, а також дізналися про духовний смисл зображуваного образу.

Після іконописної гості здійснили поїздку на скит древнього печерного монастиря, де відвіли розкопаний печерний хід. Час промайнув швидко, тож довелося їхати додому зі щирими побажаннями сестер приїздити ще. 

Детальніше...
 
Торжество Православ'я. Престольне свято cвятителя Тарасія Константинопольського Надрукувати
13.jpg9 березня  Православна церква відзначає Неділю Православ'я. Це свято знаменує торжество Православної віри над єресями та розколами, які роздирали Церкву Христову впродовж семи століть. Після повалення єресі іконоборства на останньому Сьомому Вселенському соборі всі церковні догмати були остаточно визначенні. Щороку у першу неділю посту  Церква згадує цю знаменну подію. Також до цього дня. по благословенню настоятеля, було приурочено святкування престольного свята Таращанського подвор'я, де нижній теплий храм присвячено святителю Тарасію Патріарху Константинопольському (день пам'яті припадає на 10 березня).
Детальніше...
 
День пам'яті мч. Тріфона. Многая літа! Надрукувати

19.jpg       14 лютого Православна церква вшановує пам'ять святого мученика Тріфона, який в 3-му столітті постраждав під час гонінь Діоклетіана. В монастирі цього святого дуже шанують - щоп'ятниці після літургії звершують молебень, а один із храмів, що будується, має бути освячений на його честь.

       В цей день настоятель монастиря архім. Тріфон відзначає день свого тезоіменитства. Тож на святкову літургію звідусіль зібралися гості, аби привітати іменинника і побажати ще довгі роки трудитися во славу Божу.

 

Детальніше...
 
Святих мучеників Романа,Іакова, Філофея, Іперіхія, Авіва, Іуліана та Паригорія Надрукувати
5.jpg11 лютого настоятель монастиря архім. Тріфон очолив святкову Божественну літургію з нагоди тезоіменитства настоятеля парафії святого Іоанна Богослова в с. Степок прот. Романа (Заряди). Привітати настоятеля приїхав прот. Федір (Никитюк) - настоятель храму Воскресіння Христового в м. Тараща, сестри монастиря, віряни та прихожани храму. Архім. Тріфон на честь свята подарував імениннику ікону "Святе сімейство", побажавши берегnи сім'ю.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 55 - 63 з 198