Skip to content
zastavka.jpg
Ви знаходитесь: Головна arrow Архів новин
Архів новин
Святі мучениці Віра, Надія, Любов та мати їх Софія, моліть Бога за нас! Надрукувати

 10.jpg 30 вересня на монастирському подвор'ї святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії відбулось святкове богослужіння, яке очолив настоятель монастиря архім. Тріфон (Зінченко). У своїй проповіді о. архімандрит розказав історію виникнення Чесного Хреста Господнього. Адже цими днями хрест лежить на аналої поруч зі святковою іконою аж до віддання Возвиження. Зі словом про жітіє святих мучениць до віруючих звернувся ієр. Сергій (Наприклад).

Детальніше...
 
Різдво Божої Матері - торжество на Свято-Миколаївському скиту Надрукувати

18.jpg21 вересня Православна церква молитовно відзначає День появи у світ Божої Матері, чистої отроковиці, що змогла вмістити в себе Невмістимого - Спасителя світу. І хоча це свято входить до переліку двунадесятих і вшановується у кожному монастирі та приході, для нашої обителі воно особливе. Багато століть тому у с. Лісовичах Таращанського району красувалася одна із семи церков містечка, освячена саме на честь Різдва Матері Божої. Сьогодні в селі діє лише чоловічий скит на честь святителя Николая, а Різдво Богородиці вшановується як друге престольне свято. Прихід, який був тут створений ще до утворення скита, також іменувався цим Богородичним святом. До речі, в Таращанському районі ще в 2-х селах відзначають свято Різдва Діви Марії як престольне - у Ківшоваті та Косяківці.

 

Детальніше...
 
Престольне свято Ржищівського монастиря Надрукувати
copyof_dsc_0500.jpg

20 серпня настоятель монастиря архім. Тріфон взяв участь в архієрейському богослужінні на честь престольного свята Ржищівського чоловічого монастиря.

Божественну літургію очолив правлячий архієрей - митрополит Білоцерківский і Богуславський Августин у співслужінні секретаря єпархії - прот. Михаїла (Кобулея), намісників Серафимівського та Ржищівського чоловічих монастирів - архім. Амвросія (Єрохіна) та ігум. Тіхона (Гарасюка) з братією, благочинного Ржищівського монастиря прот. Михаїла (Афоніна), духовенства Ржищівського і Білоцерківського благочинь. 

Детальніше...
 
17 липня. Головне свято монастиря Надрукувати

 

strastoterpcy.jpg Святі Царствені стастотерпці, моліть Бога за нас!

 Тропар, глас 4

Днесь благовернии людие, светло почтим седмерицу честную царственных страстотерпец, Христову едину домашнюю Церковь: Николая и Александру, Алексия, Ольгу, Татиану, Марию и Анастасию. Тии бо уз и страданий многоразличных не убоявшеся, от богоборных смерть и поругание телес прияша и дерзновение ко Господу в молитве улучиша. Сего ради к ним с любовию возопиим: о святии страстотерпцы, гласу покаяния и стенанию народа нашего вонмите, землю Российскую в любви к Православию утвердите, от междоусобныя брани сохраните, мир мирови у Бога испросите и душам нашим велию милость.  

Щороку в день пам'яті святих Царствених мучеників до монастиря звідусіль з'їжджаються гості та паломники, аби вшанувати святих царствених угодників, помолитися за себе, своїх рідних і близьких, за нашу святу Церкву та рідну землю. Цьогоріч Божественну літургію в головному храмі обителі очолив настоятель монастиря архім. Тріфон, якому співслужили благочинний Тетіївського округу прот. Василій (Волянюк), клірики Київської, Ніжинської, Білоцерківської єпархій та духовенство монастиря.

dsc_0286.jpg

Зранку після монашеського правила звершили водосвятний молебень із акафістом до святої царської сім'ї, а наприкінці літургії - хресний хід довкола храму, який завершився молитвою до царя-мученика Николая. Архімандрит Тріфон виголосив проповідь. Настоятель привітав усіх зі святом та сказав слово про молитву, наскільки вона важлива для нас сьогодні, у цей нелегкий час, адже людина без молитви жити не може. Після служби усіх запросили на частування до монастирського саду, де облаштували "зелену" трапезну.

Фотографії з престольного свята Ви можете переглянути у галереї нашого сайту.

 

 
Різдво Іоанна Хрестителя Надрукувати
7.jpg7 липня в день свята Божественну літургію в монастирі очолив настоятель архім. Тріфон. Йому співслужили - гість обителі -  клірик Константинопольскої патріархії - ієромонах Амвросій та духовенство монастиря. Наприкінці служби проспівали величання Іоанну Предтечі, після чого архім. Тріфон та ієром. Амвросій по черзі виголосили привітальне слово. Служба велася двома мовами - старослов'янською та давньогрецькою.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 54 з 202