Skip to content
zastavka.jpg
Ви знаходитесь: Головна arrow Архів новин
Архів новин
8 листопада день пам'яті Димитрія Солунського Надрукувати

hram_dimitriya.gif

 В с. Чупира Білоцерківської єпархії віруючі відсвяткували храмове свято.  Урочисте богослужіння очолив Узинський благочинний протоієрей Андрій в співслужінні ігумена Тріфона (Зінченко), настоятеля храму ієрея Василія (Цапа) на інших священиків єпархії. На кліросі співав Узинський хор. В храмі зібралось близько 40-а віруючих.

Детальніше...
 
6 листопада день пам'яті ікони Богородиці "Всіх скорбящих Радість" Надрукувати

propoved.gifУ монастирі Царственних мучеників (с.Кислівка) відсвяткували храмове свято. Божественну літургію очолив благочинний Таращанського району, протоієрей Федір (Никитюк), йому співслужив протоієрей Станіслав (Алєксєєнко),  настоятель храму ігумен Тріфон (Зінченко) та ще семеро священиків. Благочинний привітав насельників монастиря та гостей  з престолом і побажав усім зберігати чистоту сердечну та просити у Богородиці заступництва. 
        

Детальніше...
 
30 жовтня відсвяткували 20 років з дня кончини м. Аліпії (Авдєєвої) Надрукувати

У Свято-Покровській Голосіївській пустині зібралась величезна кількість паломників для вшанування пам'яті матушки Аліпії. До монастиря було неможливо під'їхати на автомобілі.

У храмі "Живоносного джерела" відслужили дві літургії.

Другу службу очолив настоятель монастиря Святих Царствених мучеників ігумен Тріфон (Зінченко).

 slyzhba_s.jpg

Детальніше...
 
Відкрився монастир Святих Царствених мучеників Надрукувати

23 вересня 2008 року на Священому Синоді УПЦ було прийнято рішення про заснування в с. Кислівка Таращанського району Білоцерківської єпархії жіночого монастиря Святих Царствених мучеників.


У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України -

СЛУХАЛИ рапорт Преосвященного Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського про відкриття жіночого монастиря на честь Святих Царствених мучеників в с.Кислівка Таращанського району Білоцерківської єпархії.

УХВАЛИЛИ:
благословити відкриття жіночого монастиря на честь Святих Царствених мучеників в с.Кислівка Таращанського району Білоцерківської єпархії.

http://orthodox.org.ua/uk/svyashhenniy_sinod/jurnali_zasidan/2008/09/24/3547.html

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 Наступна > Кінець >>

Всього 199 - 202 з 202