Skip to content
zastavka.jpg
Ви знаходитесь: Головна
Новини
Престольне свято на подвор'ї в м. Тараща
6.jpg30 вересня Православная Церква вшановує пам'ять святих мучениць-отроковиць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Урочисте богослужіння очолив настоятель монастиря архім. Тріфон (Зінченко) в співлужінні кліриків єпархії та духовенства монастиря. Перед Божественною літургією звершили водосвятний молебень з акафістом, а в кінці служби - хресний хід навколо монастирського корпуса. Після трудів молитовних усіх гостей запросили на святкову трапезу.
Детальніше...
 
80-летие архим. Амвросия (Юрасова)

dsc_0927.jpg

8 сентября Православная Церковь празднует Сретение Владимирской иконы Божией Матери  и память мучеников Андриана и Наталии. В этот день свое восьмидесятилетие празднует архим. Амвросий (Юрасов).  В далеком 1938 году в деревне Огни Алтайского края появился на свет мальчик Александр. На его долю выпали нелегкие испытания – тяготы войны, голод, смерть отца в 1941-м. Воспитанный матерью в духе православной веры, ребенок  ещё с детства устремлялся к Богу и в 27 лет Александр поступает в семинарию Троице-Сергиевой лавры, а через три года принимает монашеский постриг с именем Амвросий.

Можно долго перечислять должности, награды и заслуги батюшки – основатель и духовник второго по величине в России женского монастыря в Иваново, духовник братства «Радонеж», глава комиссии по канонизации новомучеников и исповедников Иваново-Вознесенской митрополии, глава тюремной миссии, православный писатель и прочее и прочее. Но самое главное – это дар о. Амвросия приводить людей к Богу. Тысячи, десятки тысяч душ покаялись, изменили свою жизнь благодаря слову о Боге, которое батюшка несет людям все годы своей пастырской деятельности.

В безбожные времена архим. Амвросий не раз ставал мишенью «органов», его выслеживали и выгоняли, посылали на отдаленные приходы, но люди, изголодавшиеся по духовному слову, находили батюшку везде и устремлялись за духовным пастырем. В Почаевской лавре на Западной Украине о. Амвросия помнят до сих пор. Его проповеди записывали и потом прослушивали у кого-то из прихожан дома. Многие люди не знали о. Амвросия лично, но глубоко уверовали благодаря этим записям.

20180908-dsc_3455dsc_3455.jpg20180908-dsc_3887dsc_3887.jpg

 

 

Детальніше...
 
100-річчя мученицького подвигу Царської сім'ї

lev_6785.jpg

17 липня 2018 року в день 100-річчя мученицької кончини святих Царствених страстотерпців монастир відвідало більше шести сотень паломників. Богослужіння вперше звершувалося на місці древнього печерного монастиря в с. Буда (в минулому - Монастирка). Божественну літургію очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із єпископом Фастівським Даміаном у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Михаїла Кобулея, настоятеля монастиря архімандрита Трифона (Зінченка), намісника Ржищівського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря ігумена Тихона (Гарасюка),кліриків Білоцерківської, Київської єпархій та духовенства монастиря. Після Літургії архієреї освятили поклінний хрест та освятили місце під закладку часовні-косниці, в якій будуть зібрані останки спочилої братії.

Інформаційна довідка.

В 2007 р. на території древнього монастиря був розритий котлован для омшаника, оскільки тут знаходилась фермерська пасіка. Саме тоді були знайдені перші  захоронення братії монастиря. Після цього будівництво було припинено. Згодом територія була передана монастирю. В 2018 р. при підготовці котловану для будівництва часовні також були знайдені останки світло-коричневого кольору, що за церковним преданням свідчить про те, що людина угодила Господу. 16 липня напередодні свята на дні котловану були віднайдені цілі і неушкоджені останки одного з насельників древнього монастиря.

На згадку про свято усі гості отримали ювілейні іконки святих Царствених страстотерпців.

 

Фотоальбом

 
Неділя святих жен-мироносиць
dsc_0924.jpg22 квітня 2018 року в неділю святих жен-мироносиць святкову Божественну літургію в монастирі очолив настоятель архім. Тріфон (Зінченко). Після проповіді батюшка привітав сестер та прихожанок зі святом православної жінки, а також іменинників з днем небесного покровителя, адже цього дня церква вшановує пам'ять прмч. Вадима архімандрита Персидського. Усі присутні отримали у подарунок Кікську ікону Божої Матері. Братія і сестри у свою чергу привітали отця архімандрита з 21-ою річницею пресвітерської хіротонії.
Детальніше...
 
Степківські школярі відвідали з екскурсією монастир

img_7618.jpg

В суботу 21 квітня учні Степківського НВК провели піший похід. На чолі з директором школи Оксаною Олегівною Горовою та викладачем Інною Василівною Пасічнюк учні 9-го, 8-го, 5-го і 4-го класів рано вранці вирушили в свою мандрівку зі Степка.Спершу екскурсанти прибули до Жіночого монастиря Царствених мучеників на Церковній горі с. Кислівка, де побували в монастирському храмі, дізналися про древню і сучасну історію обителі, а також почули житіє святих Царственних страстотерпців. Наступним об'єктом для відвідування став древній печерний монастир в с. Буда Монастирка), звідкіля юні паломники вирушили до Онуфріївської Золоцької пустині. Радісною несподіванкою для дітлахів стало спілкування з настоятелем монастиря архім. Тріфоном, який зустрів дітей на пустині. Досхочу набігавшись та пожаривши на вогні картоплю, степківські мандрівники вирушили додому. Загалом за день екскурсанти пройшли більше 15-и км.

Детальніше...
 
9 квітня. Аксіос, аксіос, аксіос
dsc_0793.jpgТрадиційно на другий день Пасхи до Спасо-Преображенського кафедрального соору в м. Біла Церква з'їзджаються клірики єпархії, щоб привітати свого архіпастиря з днем Світлого Христового Воскресіння. За вечірнім богослужінням настоятеля монастиря архім. Тріфона було удостоєно чергової священницької відзнаки - права служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до "Отче наш". Після вечірнього богослужіння виголошували слова привітання: від священства благочинний Тетіївського округу прот. Василій (Волянюк), від чернецтва - ігум. Фотіна (Бондаренко). Сестри нашого монастря також привітали Владику зі світлим днем Воскресіння Христового.Діти недільної школи та дитячої хорової школи виголосили пасхальні вірші та проспівали многоліття.
Детальніше...
 
9 квітня. Другий день Пасхи
dsc_0765.jpgВ понеділок 9 квітня на другий день Пасхи братія і сетриобителі зібрались на святкове Пасхальне богослужіння. Літургію очолив настоятель архім. Тріфон (Зінченко) у співслужінні клірика єпархії прот. Сергія (Наприклада). Після служби, як і в самий день Пасхи, звершили хресний хід.
Детальніше...
 
Світле Христове Воскресіння 8 квітня 2018 року

  Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

dsc_0669.jpg

Божественну літургію в монастирі свв. Царствених мучеників очолив настоятель монастиря архім. Тріфон (Зінченко). Також урочисте богослужіння звершили на монастирському подвор'ї святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.

 

Детальніше...
 
Підготовка до Пасхи
1.jpg1 квітня 2018 року Православна Церква святкує День Входу Господнього в Єрусалим. Великий піст закінчився. Починається страстна седмиця. На заняттях Воскресної школи Подвор'я святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії дітки готувалися до Великодня - розписували писанки.
Детальніше...
 
10 березня. Свт. Тарасія Константинопольского

dsc_0593.jpg10 березня 2018 року престольне свято на монастирському подвор'ї в м. Тараща очолив настоятель монастиря архім. Тріфон. У своїй проповіді отець ігумен розповів про  житіє свт. Тарасія, його труди на благо церкви,  мужність і подвижницьке життя. Відтоді як свт. Тарасій став патріахом він щодня звершував Божественну літургію. Завдяки свт. Тарасію цариця Ірина скликали останній сьомий Вселенський собор, який засудив іконоборну єресь.

На свято приїхали паломники з Києва, Білої Церкви, Лисянки, Кагарлика та інших міст і сіл нашої єпархії.

 
День пам'яті мч. Тріфона
3.jpg14 лютого в монастирі звершили Божественну літургію, яку очолив настоятель монастиря архім Тріфон. В день престольного свята та тезоіменитства настоятеля до монастиря з'їхалися гості, щоб розділити з насельниками монастиря цей святковий день. І хоча цього дня має служитися великопістне богослужіння, устав дозволяє у випадку престольного свята звершувати літургію Іоанна Златоуста.
Детальніше...
 
Різдвяний концерт
dsc_0317.jpgВвечері 7 січня у монастирському храмі після вечірньої служби священнослужителі, братія, сестри і прихожани знімали привітання з ялинки - з побажаннями святих отців на цілий рік, на що слід звернути особливу увагу. Після ялинкових привітань розпочався різдвяний концерт, який підготували учні Кислівського НВК та маленькі монастирські прихожани разом із сестрами обителі. Привітальне слово виголосив настоятель - архім. Тріфон. Фотографії цього заходу можно переглянути у нашій галереї.
 
Вітаємо з Різдвом Христовим!

dsc_0216.jpg7 січня закінчується різдвяний піст і ми святкуємо прихід у світ Спасителя Господа Іісуса Христа. Тож вітаємо усіх з величним святом Різдва Христового!

Христос народився!

Славімо його!

В монастирі та на подвор'ї у м. Тараща відбулися святкові богослужіння. Одразу після літургії маленьки таращанці порадували прихожан різдвяним вертепом.

Детальніше...
 
20 грудня. Свт. Амвросія Медіоланського.
dsc_0937.jpg20 грудня 2017 року настоятель монастиря архім. Тріфон разом із сестрами обителі відвідав Введенський жіночий монастир в м. Іваново, щоб привітати свого духівника архім. Амвросія Юрасова з Днем тезоіменитства. Привітати батюшку з'їхалися священнослужителі, ігумені, монашествующі з різних куточків Святої Русі. Напередодні відслужили святкову вечірню і утреню, а 20 грудня - Божественну літургію із молебнем свт. Амвросію, єпископу Медіоланському. Після богослужіння гостей запросили на святкову трапезу, за якою лунали привітання та музичні подарунки на адресу іменинника.
Детальніше...
 
Збори насельників монастиря
dsc_0758.jpg7 листопада 2017 року у вівторок відбулися загальні збори насельників монастиря святих Царствених мучеників. Основним питанням на повістці дня була пожежа на Свято-Миколаївському скиту. Також обговорювалися інші нагальні питання в житті монастиря.
Детальніше...
 
Пожежа на Свято-Миколаївському скиту.

 Терміново потрібна допомога!

____.jpg

 

Вибір мови

Ікона дня

Календар

« Листопад 2018 »
пн вт ср чт пт сб нд
28   29   30   31   1   2   3  
4   5   6   7   8   9   10  
11   12   13   14   15   16   17  
18   19   20   21   22   23   24  
25   26   27   28   29   30   1  
2   3   4   5   6   7   8  

Cьогодні